Echipă


Echipa noastră


Andreea Toma

Andreea Toma

Partener

Domenii de activitate:
Drept Bancar & Financiar / Dreptul Societăților & Fuziuni și Achiziții / Proiecte și Infrastructură

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
toma@leroylaw.ro

Cristina Togan

Cristina Togan

Partener

Domenii de activitate:
Drept Bancar & Financiar / Drept Imobiliar / Proiecte și Infrastructură

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
togan@leroylaw.ro

Iulia Stănciulescu-Ilie

Iulia Stănciulescu-Ilie

Managing Associate

Domenii de activitate:
Litigii și Arbitraj

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
stanciulescu@leroylaw.ro

Ruxandra Manciu

Ruxandra Manciu

Senior Associate

Domenii de activitate:
Dreptul Societăților & Fuziuni și Achiziții

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
manciu@leroylaw.ro

Mădălina Ivan

Mădălina Ivan

Senior Associate

Domenii de activitate:
Dreptul Societăților & Fuziuni și Achiziții / Dreptul Muncii

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
ivan@leroylaw.ro

Adriana Spataru

Adriana Spataru

Associate

Practice areas:
Bancar și Financiar / Dreptul Proprietăţii Intelectuale & Protecția Datelor Personale / Drept Imobiliar

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
spataru@leroylaw.ro

Mihnea - Ioan Rațiu

Mihnea - Ioan Rațiu

Associate

Domenii de activitate:
Energie și Resurse Naturale / Dreptul Concurenței & Distribuție și Protecția Consumatorilor

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
ratiu@leroylaw.ro

Luminița Bușuricu

Luminița Bușuricu

Associate

Domenii de activitate:
Litigii și Arbitraj / Drept Imobiliar

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
busuricu@leroylaw.ro

Cristian Bumbac

Cristian Bumbac

Associate

Domenii de activitate:
Drept Bancar și Financiar / Dreptul Societăților & Fuziuni și Achiziții / Drept Imobiliar

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
bumbac@leroylaw.ro

Ioana Palenciuc

Ioana Palenciuc

Associate

Domenii de activitate:
Litigii și Arbitraj

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
palenciuc@leroylaw.ro