Echipă


Echipa noastră


Cristina Togan

Cristina Togan

Of Counsel

Domenii de activitate:
Instrumente financiare & Instrumente financiare derivate

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
togan@leroylaw.ro

Iulia Stănciulescu-Ilie

Iulia Stănciulescu-Ilie

Managing Associate

Domenii de activitate:
Litigii și Arbitraj

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
stanciulescu@leroylaw.ro

Ruxandra Manciu

Ruxandra Manciu

Senior Associate

Domenii de activitate:
Dreptul Societăților & Fuziuni și Achiziții

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
manciu@leroylaw.ro

Mădălina Ivan

Mădălina Ivan

Senior Associate

Domenii de activitate:
Dreptul Societăților & Fuziuni și Achiziții / Dreptul Muncii

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
ivan@leroylaw.ro

Diana Moroianu

Diana Moroianu

Senior Associate

Domenii de activitate:
Dreptul Societăților & Fuziuni și Achiziții / Drept Bancar & Financiar

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
moroianu@leroylaw.ro

Adriana Spataru

Adriana Spataru

Associate

Practice areas:
Bancar și Financiar / Dreptul Proprietăţii Intelectuale & Protecția Datelor Personale / Drept Imobiliar

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
spataru@leroylaw.ro

Mihnea - Ioan Rațiu

Mihnea - Ioan Rațiu

Associate

Domenii de activitate:
Energie și Resurse Naturale / Dreptul Concurenței & Distribuție și Protecția Consumatorilor

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
ratiu@leroylaw.ro

Luminița Bușuricu

Luminița Bușuricu

Associate

Domenii de activitate:
Litigii și Arbitraj / Drept Imobiliar

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
busuricu@leroylaw.ro

Cristian Bumbac

Cristian Bumbac

Associate

Domenii de activitate:
Drept Bancar și Financiar / Dreptul Societăților & Fuziuni și Achiziții / Drept Imobiliar

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
bumbac@leroylaw.ro

Ioana Palenciuc

Ioana Palenciuc

Associate

Domenii de activitate:
Litigii și Arbitraj

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
palenciuc@leroylaw.ro

Izabella Kadar

Izabella Kadar

Associate

Domenii de activitate:
Dreptul Societăților & Fuziuni și Achiziții / Litigii și Arbitraj

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
kadar@leroylaw.ro

Mădălina Mihalcea

Mădălina Mihalcea

Associate

Domenii de activitate:
Dreptul Muncii / Dreptul Societăților & Fuziuni și Achiziții / Achiziții Publice

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
mihalcea@leroylaw.ro

Andreea Cojocaru

Andreea Cojocaru

Associate

Domenii de activitate:
Dreptul Societăților & Fuziuni și Achiziții / Dreptul Muncii

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
cojocaru@leroylaw.ro