Cine suntem


Echipa noastră a fost implicată în operaţiuni majore naţionale şi transfrontaliere, oferind consultanţă juridică cu privire la provocările pieţei locale şi regionale, având în acelaşi timp acces la o reţea internaţională de parteneri.


Cristina Togan

Cristina Togan

Of Counsel

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
togan@leroylaw.ro

Instrumente financiare & Instrumente financiare derivate

Nela Petrisor

Nela Petrisor

Of counsel

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
petrisor@leroylaw.ro

Litigii și Arbitraj

Vincentiu Constantin

Vincentiu Constantin

Managing Associate | Head of Litigation

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
constantin@leroylaw.ro

Litigii și Arbitraj

Ruxandra Manciu

Ruxandra Manciu

Senior Associate

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
manciu@leroylaw.ro

Dreptul Societăților & Fuziuni și Achiziții

Andra Temesan

Andra Temesan

Senior Associate

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
temesan@leroylaw.ro

Litigii și Arbitraj

Luminița Bușuricu

Luminița Bușuricu

Senior Associate

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
busuricu@leroylaw.ro

Litigii și Arbitraj | Drept Imobiliar

Andreea Bibu

Andreea Bibu

Senior Associate

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
cojocaru@leroylaw.ro

Dreptul Societăților & Fuziuni și Achiziții | Dreptul Muncii

Mihnea - Ioan Rațiu

Mihnea - Ioan Rațiu

Associate

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
ratiu@leroylaw.ro

Energie și Resurse Naturale | Proiecte și Infrastructură

Cristian Bumbac

Cristian Bumbac

Associate

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
bumbac@leroylaw.ro

Drept Bancar și Financiar | Instrumente financiare & Instrumente financiare derivate | Dreptul Societăților & Fuziuni și Achiziții

Izabella Kadar

Izabella Kadar

Associate

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
kadar@leroylaw.ro

Dreptul Societăților & Fuziuni și Achiziții | Litigii și Arbitraj

Mădălina Mihalcea

Mădălina Mihalcea

Associate

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
mihalcea@leroylaw.ro

Dreptul Muncii | Dreptul Societăților & Fuziuni și Achiziții | Achiziții Publice

Catalina Pitigoi

Catalina Pitigoi

Junior Associate

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
pitigoi@leroylaw.ro

Litigii și Arbitraj

Roxana Guianu

Roxana Guianu

Junior Associate

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
guianu@leroylaw.ro

Dreptul Concurenței & Distribuție și Protecția Consumatorilor | Drept Bancar & Financiar

Roxana Palade

Roxana Palade

Junior Associate

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
palade@leroylaw.ro

Dreptul Societăților & Fuziuni și Achiziții

Roxana Puiu

Roxana Puiu

Junior Associate

+ 40 21 223 03 10
+ 40 31 824 27 00
puiu@leroylaw.ro

Dreptul Societăților & Fuziuni și Achiziții